حریم خصوصی

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی کیمیا تِک برای خرید یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد و هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه اینترنتی کیمیا تِک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

اطلاعاتی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

مشتریان می‌توانند در هر سفارش نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

کیمیا تِک برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

ارتباط فروشگاه آنلاین کیمیا تِک با مشتری تنها از طریق آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی خدمات و فروش ویژه  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال میشود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت در خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

-هرگونه پیام دریافتی با نام فروشگاه آنلاین کیمیا تِک را در پنل کاربری و سایت فروشگاه چک نمایید تا از صحت پیام آگاه شوید و هر گونه سوء استفاده را غیر ممکن نمایید. در صورت مشاهده موردی آن را با پشتیبانی یا راه های ارتباطی درج شده در سایت www.kimiatech.net  در میان بگذارید.

- کیمیا تِک به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و در حد توان از آن محافظت می‏‌کند. کاربران مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.